• Telefon: 0 312 419 41 33
  • Meşrutiyet Cad. 17/7 Kızılay
  • Email: info@dexbilisim.com

Tarayıcı Tamiri

Tarayıcı Tamiri ve Tarayıcı Teknik Servisi

Ankara Tarayıcı Tamiri ve Teknik Servisi olarak Kızılay'da bulunan servisimizde tarayıcı tamiri ve bakımı konusunda uzun yılladır hizmet vermekteyiz. Servisimizde tüm marka ve model tarayıcıların tamir işlemleri konusunda teknik destek almak için servisimiz ile irtibata geçerek konu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Tarayıcılarda oluşan en büyük sorun picup roller yani paten değişimi işlemleri konusunda çankaya da bulunan tarayıcı servisimize başvuru yakarak destek alabilirsiniz. Canon, Kodak, Hp gibi bir çok markaya destek vermekteyiz. Uzun yılladır tarayıcı tamiri alanında konusunda uzman teknik personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Tarayıcı arızalarında genel olarak cihazın kağıt çekme sorunları yada kağıt sıkıştırma sorunları sıklıkla cihazlarda görülmektedir. Bu tür durumları yapılması gereken firmamız ile iletişime geçerek arızaları tarayıcınızın marka ve modelini bildirerek firmamız tarafından fiyat bilgisi alabilirsiniz. Tarayıcı tamiri alanında Ankara'nın tüm ilçelerine Çankaya, Kızılay, Gölbaşı, Mamak, Keçiören, Yenimahalle, Eryaman, Batıkent, Ümitköy, Çayyolu, Altındağ gibi bir çok ilçesine servis imkanı sunmaktayız.

Yerinde Teknik Servis Hizmeti

Tarayıcı Servisi Olarak Ankara'nın tüm ilçelerine Yerinde Teknik Servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yapanız Gereken Firmamız ile irtibata geçerek Cihazınızın Model Numarası ve Tam olarak Arızasını belirtelerek Teknik Personelimizden destek alabilirsiniz. Konusunda Uzman Ekip arkadaşlarımız firmanızı ziyaret ederek arızalı cihazının ön bilgisini size vererek arıza tespiti yapılır onay alınan cihazın tamir ve bakım işlemleri gerçekleşir ve tüm testleri yapılarak cihaz çalışır duruma getirilir.

Tarayıcılarda yaşanan sorunlar ve firmamız tarafından çözüm sunulan arızalardan bazıları;

Pickup Roller Değişimi - Paten Değişimi

Canon Tarayıcı Tamiri Ankara

Canon marka tarayıcı tamiri ve bakımı konusunda uzun yılladır Ankara'da hizmet sunmakta olup tamir yaptığımız canon tarayıclara garanti vererek hizmet sunmaktayız. Canon Tarayıcı tamiri alanında konusunda uzman teknik personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Canon tarayıcılarda görülen sorunlar arasında kağıt skıştırma sorunu, Pickup roller sorunu gibi birçok alanda teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Canon Tarayıcı Tamiri
Kodak Tarayıcı Tamiri

Kodak Tarayıcı Tamiri Ankara

Kodak marka tarayıcı tamiri ve bakımı konusunda uzun yılladır Ankara Kızılay'da hizmet sunmakta olup tamir yaptığımız Kodak tarayıclara garanti vererek hizmet sunmaktayız. Kodak Tarayıcı tamiri alanında konusunda uzman teknik personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Kodak tarayıcılarda görülen sorunlar arasında kağıt skıştırma sorunu, Pickup roller sorunu gibi birçok alanda teknik destek hizmeti vermekteyiz.

1

Garanti Süresi

Teknik Servisimizde Tamir edilen veya Yedek Parça Değişimi Olan Cihazlara Firma Olarak 6 AY Süreyle Garanti Vermekteyiz. (Kullanıcı Hatası Hariç)

2

Servis Süresi

Teknik Servisimize Bırakılan Cihazların Stok Durumuna Göre Aynı Gün İçerisinde Tamir ve Bakım İşlemleri Yapılarak Teslim Ediyoruz.

3

Ücretsiz Arıza Tespiti

Servisimize Gelen Arızalı Cihazın Ücretsiz Arıza Tespitleri Yapılarak Kullanıcı Firmaya Sorunu ve Maaliyeti Konusunda Bilgiler verilir. Onay Alınan Cihaz Tamir Edilerek ve Tüm Testleri Yapılarak Teslim Edilir.

4

Tek Servis Tüm Markalar

Teknik Servisimizde Marka Gözetmeksisiz Tüm Marka ve Model Arızalı Tarayıcı Tamiri ve Bakım Hizmetlerini Konusunda Uzman Kadromuzla Destek Vermekteyiz.

Tarayıcı Tamiri

Etiketler: Ankara Tarayıcı Tamiri - Tarayıcı Servisi - Tarayıcı Bakımı - Kızılay Tarayıcı Tamiri - Çankaya Tarayıcı Tamiri