• Telefon: 0 312 419 41 33
  • Meşrutiyet Cad. 17/7 Kızılay
  • Email: info@dexbilisim.com

Oki Yazıcı Tamiri ve Teknik Servisi

Oki Yazıcı Servisi

Ankara Oki Yazıcı Tamiri ve Teknik Servisi Olarak Arızalanmış tüm modellerin tamir hizmetini sunmaktayız. Oki Marka cihazları yoğun olarak Devlet Kurumları, Özel Sektör Firmaları, Okullar ve Evlerimizde sıklıkla kullanmaktayız. Bu Marka yazıcıların genel sorunları kağıt alma, kağıt sıkıştırma ve power kart sorunları genel olarak görülmektedir. Teknik Servisimizde Oki Yazıcıların tamiri konusunda uzman personellerimiz ile teknik servis hizmeti sunmaktayız. Cihazların arızaları ve boyutlarına göre Yerinde Teknik Servis hizmeti sunarak firmanın İş ve Zaman Kaybını en düşük seviyeye indirmekteyiz. Oki Yazıcıların Renkli Yazıcılarında mürekkep kuruma sorunu sıklıkla görülmektedir. Kuruyan mürekkli cihazların tamir ve bakımı işlemlerini servisimizde yaptırabilirsiniz.
Teknik Servisimizde Kullanılan Tüm Yedek Parçalar Ojinal ve Faturalıdır. Tüm Yedek Parçaların Firmamız Tarafından Garantisi Vardır.

Yerinde Teknik Servis Hizmeti

Oki Servisi Olarak Ankara'nın tüm ilçelerine Yerinde Teknik Servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yapanız Gereken Firmamız ile irtibata geçerek Cihazınızın Model Numarası ve Tam olarak Arızasını belirtilerek Teknik Personelimizden destek alabilirsiniz. Konusunda Uzman Ekip arkadaşlarımız firmanızı ziyaret ederek arızalı cihazının ön bilgisini size vererek arıza tespiti yapılır onay alınan cihazın tamir ve bakım işlemleri gerçekleşir ve tüm testleri yapılarak cihaz çalışır duruma getirilir.

Oki Nokta Vuruşlu Yazıcı Servisi

Oki Marka Nokta Vuruşlu Yani Fatura Yazıcıları Yoğun Olarak Özel Sektörde Kullanılmaktadır. Bu Yazıcıların en büyük özelliği araç içerisinde kullanılmasıdır. Araç ile satış yapan tüm firmalar bu yazıcıları yogun olarak kullanır. Teknik Servisimizde Nokta Vuruşlu yazıcıların Tamir Yedek Parça ve Bakım İşlemlerini Firmamız Garantisi altında yapmaktayız. Muhasebe Firmaların da ofis tipi olarak Oki fatura yazıcılarını kullanırlar. Ofis ortamında kullanılan yazıcının genel olarak yazdırma kafasındaki iğneler arızalanır yada kağıt alma sorunu olabilir. Servisimiz ile irtibata geçerek teknik deste talebinde bulunabilirsiniz.

Oki Nokta Vuruşlu Yazıcı Servisi
Oki Orjinal ve Muadil Toner

Oki Orjinal ve Muadil Toner

Oki Marka Yazıcıların Orjinal Toner ve Muadil Toner Temini konusunda Tekli ve Çoklu Alımlar İçin Servisimizden Teklif Talebinde Bulunabilirsiniz. Çoklu Toner Alımlarında Firmalar için Özel İndirimler Yapılmaktadır. Oki Marka Tüm Yazıcıların Tonerleri Servisimzide Mevcuttur. Bizimle İrtibata Geçerek Toner Fiyatı Alabilirsiniz.
Firmamız İle 03124194133 Yada info@dexbilisim.com iletişim bilgileri üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

1

Garanti Süresi

Teknik Servisimizde Tamir edilen veya Yedek Parça Değişimi Olan Cihazlara Firma Olarak 6 AY Süreyle Garanti Vermekteyiz. (Kullanıcı Hatası Hariç)

2

Servis Süresi

Teknik Servisimize Bırakılan Cihazların Stok Durumuna Göre Aynı Gün İçerisinde Tamir ve Bakım İşlemleri Yapılarak Teslim Ediyoruz.

3

Ücretsiz Arıza Tespiti

Servisimize Gelen Arızalı Cihazın Ücretsiz Arıza Tespitleri Yapılarak Kullanıcı Firmaya Sorunu ve Maaliyeti Konusunda Bilgiler verilir. Onay Alınan Cihaz Tamir Edilerek ve Tüm Testleri Yapılarak Teslim Edilir.

4

Tek Servis Tüm Markalar

Teknik Servisimizde Marka Gözetmeksisiz Tüm Marka ve Model Arızalı Yazıcıların Tamir ve Bakım Hizmetlerini Konusunda Uzman Kadromuzla Destek Vermekteyiz.

Garantili Yazıcı Tamiri Servisi
Oki Yazıcı Modelleri

Servis Hizmeti Sunduğumuz Oki Yazıcı Modelleri

Oki LaserJet - Lazer Yazıcılar;

Renkli Mürekkepi Yazıcılar;

Etiketler: Ankara Oki Yazıcı Tamiri - Oki Yazıcı Servisi - Oki Servisi - Oki Yazıcı Bakımı - Oki Yazıcı Orjinal Toner - Oki Yazıcı Muadil Toner - Ankarada Oki Yazıcı Servisi