• Telefon: 0 312 419 41 33
  • Meşrutiyet Cad. 17/7 Kızılay
  • Email: info@dexbilisim.com

Epson Yazıcı Tamiri ve Teknik Servisi

Epson Yazıcı Servisi

Ankara Epson Yazıcı Tamiri ve Teknik Servisi Olarak Arızalanmış tüm modellerin tamir hizmetini sunmaktayız. Epson Marka cihazları yoğun olarak Devlet Kurumları, Özel Sektör Firmaları, Okullar ve Evlerimizde sıklıkla kullanmaktayız. Bu Marka yazıcıların genel sorunları kağıt alma, kağıt sıkıştırma ve power kart sorunları genel olarak görülmektedir. Teknik Servisimizde Epson Yazıcıların tamiri konusunda uzman personellerimiz ile teknik servis hizmeti sunmaktayız. Cihazların arızaları ve boyutlarına göre Yerinde Teknik Servis hizmeti sunarak firmanın İş ve Zaman Kaybını en düşük seviyeye indirmekteyiz. Epson Yazıcıların Renkli Yazıcılarında mürekkep kuruma sorunu sıklıkla görülmektedir. Kuruyan mürekkli cihazların tamir ve bakımı işlemlerini servisimizde yaptırabilirsiniz.
Teknik Servisimizde Kullanılan Tüm Yedek Parçalar Ojinal ve Faturalıdır. Tüm Yedek Parçaların Firmamız Tarafından Garantisi Vardır.

Epson Yazıcı Tamiri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Uygun Fiyat, Tedarik Bilgisi İçin Lütfen 0312 419 41 33 Numaralı Telefondan Veya 0532 234 51 13 Numaralı Whatsap Hattından 7/24 İletişime Geçebilirsiniz.

Yerinde Teknik Servis Hizmeti

Epson Servisi Olarak Ankara'nın tüm ilçelerine Yerinde Teknik Servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yapanız Gereken Firmamız ile irtibata geçerek Cihazınızın Model Numarası ve Tam olarak Arızasını belirtilerek Teknik Personelimizden destek alabilirsiniz. Konusunda Uzman Ekip arkadaşlarımız firmanızı ziyaret ederek arızalı cihazının ön bilgisini size vererek arıza tespiti yapılır onay alınan cihazın tamir ve bakım işlemleri gerçekleşir ve tüm testleri yapılarak cihaz çalışır duruma getirilir. Ankara 'nın tüm ilçelerine Çankaya, Kızılay, Dikmen, Öveçler, Eryaman, Batıkent, Ümitköy, Çayyolu, Sıhhıye, Ostim, Etimesgut, Gölbaşı, Kahramankazan, Keçiören, Mamak, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle, Akyurt, Altındağ, Elmadağ, Çubuk gibi semtlerine yerinde teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Ankara Kızılay'da Epson Garantili Yazıcı Tamiri ve Servisleri

Epson Marka yazıcıların tamir onarım, bakım ve yedek parça temin konularında Kızılay da bulunan teknik servisimizi ziyaret ederek arızalı epson yazıcılarınız hakkında bilgiler alabilirsiniz. Firmamız sadece garanti süresü bitmiş epson yazıcı modellerine teknik onarım hizmeti vermektedir. Eğer cihazınızın garantisi devam ediyorsa google üzerinden epson resmi web sitesini ziyaret ederek Epson Yetkili Servis bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ankara Kızılay semtinde bulunan tüm firmalara epson yazıcı tamiri konusunda teknik destek hizmeti sunmaktayız. Yapmanız gereken firmamız ile iletişim kurarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Epson Marka Yazıcılarda yaşanan sorunlar ve firmamız tarafından çözüm sunulan arızalardan bazıları;

Epson Yazıcı Kağıt Çekememe - Alamama Sorunları
Epson Yazıcı Kasetlerde (Toner) Kağıt Sıkıştırma Sorunları
Epson Yazıcı ADF Ünitesinde Kağıt Sıkıştırma Sorunları
Epson Yazıcı Fuser (Fırın) Kısmında Kağıt Sıkıştırma Sorunları
Epson Yazıcı Baskılarda Görüntü Kalitesi Bozulma Sorunları
Epson Yazıcı Baskılarda Lekeli Baskı Sorunları
Epson Yazıcı Silik Baskı Sorunları
Epson Yazıcılarda Pickup Roller Değişimi
Epson Yazıcı Reset Yazılımı
Epson Yazıcı Kağıt Sıkıştırma Sorunları
Epson Yazıcı Fotokopi Çekmeme Sorunları
Epson Yazıcı Fax Çekmeme yada Alamama Sorunları
Epson Yazıcı Boş Sayfa Verme Sorunları
Epson Yazıcı USB ve Network Portu Sorunları

Epson Nokta Vuruşlu Yazıcı Servisi

Epson Nokta Vuruşlu Yazıcı Servisi

Epson Marka Nokta Vuruşlu Yani Fatura Yazıcıları Yoğun Olarak Özel Sektörde Kullanılmaktadır. Bu Yazıcıların en büyük özelliği araç içerisinde kullanılmasıdır. Araç ile satış yapan tüm firmalar bu yazıcıları yogun olarak kullanır. Teknik Servisimizde Nokta Vuruşlu yazıcıların Tamir Yedek Parça ve Bakım İşlemlerini Firmamız Garantisi altında yapmaktayız. Muhasebe Firmaların da ofis tipi olarak epson fatura yazıcılarını kullanırlar. Ofis ortamında kullanılan yazıcının genel olarak yazdırma kafasındaki iğneler arızalanır yada kağıt alma sorunu olabilir. Servisimiz ile irtibata geçerek teknik deste talebinde bulunabilirsiniz.

Epson Renkli - Mürekkepli Yazıcı Servisi

Epson Markasının yoğun olarak kullanılan Renki Yazıcıları genel olarak kullanıcı hatasına bağlı arıza yapmaktadır. Mürekkepli Cihazların sıklıkla karşılaşılan sorunu renkli baskı sorunudur. Kullanıcıların uzun süre kapalı bıraktığı cihazların baskı kafasının yada Kartuşların içerisindeki mürekkebin donmasından dolayı yazıcıdan baskı alamıyorlar. Epson Teknik Servisimizde Mürekkepli Cihazların Renkli Baskı Sorunu ve Mekanik sorunları tamir ediyoruz.
Epson Renkli Yazıcıların Hata Kodlarında; Mürekkep Ped Hatası, Mürekkep Dolum Hatası, Kağıt Sıkışma Hatası, Sensör Hataları Sıklıkla Görülmektedir

Epson Renkli - Mürekkepli Yazıcı Servisi
Epson Orjinal ve Muadil Toner

Epson Orjinal ve Muadil Toner

Epson Marka Yazıcıların Orjinal Toner ve Muadil Toner Temini konusunda Tekli ve Çoklu Alımlar İçin Servisimizden Teklif Talebinde Bulunabilirsiniz. Çoklu Toner Alımlarında Firmalar için Özel İndirimler Yapılmaktadır. Epson Marka Tüm Yazıcıların Tonerleri Servisimzide Mevcuttur. Bizimle İrtibata Geçerek Toner Fiyatı Alabilirsiniz.
Firmamız İle 03124194133 Yada info@dexbilisim.com iletişim bilgileri üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

1

Garanti Süresi

Teknik Servisimizde Tamir edilen veya Yedek Parça Değişimi Olan Cihazlara Firma Olarak 6 AY Süreyle Garanti Vermekteyiz. (Kullanıcı Hatası Hariç)

2

Servis Süresi

Teknik Servisimize Bırakılan Cihazların Stok Durumuna Göre Aynı Gün İçerisinde Tamir ve Bakım İşlemleri Yapılarak Teslim Ediyoruz.

3

Ücretsiz Arıza Tespiti

Servisimize Gelen Arızalı Cihazın Ücretsiz Arıza Tespitleri Yapılarak Kullanıcı Firmaya Sorunu ve Maaliyeti Konusunda Bilgiler verilir. Onay Alınan Cihaz Tamir Edilerek ve Tüm Testleri Yapılarak Teslim Edilir.

4

Tek Servis Tüm Markalar

Teknik Servisimizde Marka Gözetmeksisiz Tüm Marka ve Model Arızalı Yazıcıların Tamir ve Bakım Hizmetlerini Konusunda Uzman Kadromuzla Destek Vermekteyiz.

Garantili Yazıcı Tamiri Servisi
Epson Yazıcı Modelleri

Servis Hizmeti Sunduğumuz Epson Yazıcı Modelleri

Epson LaserJet - Lazer Yazıcılar; C9300N, C9300D3TNC, C9300D2TN, C9300DTN, C9300DN, C9300TN, C9300N, AL-M400DN, AL-M400DTN, AL-M400DN, AL-M320DN, AL-M320DTN, AL-M320DN

Renkli Mürekkepi Yazıcılar; L200, L3151, L382, L805, L565, L310, L810, L850, L1300, L1800, M200, L4160 L3050, L6190, L4150, L1455, L3150, L3160, L3156, M3140, M3170, M3180, M1140, M1180, L1110, L5190, L14150, L6570, L15160, M2120, L11160, M1170, M2170, M1120, L3110

Etiketler: Ankara Epson Yazıcı Tamiri - Epson Yazıcı Servisi - Epson Servisi - Epson Yazıcı Bakımı - Epson Yazıcı Orjinal Toner - Epson Yazıcı Muadil Toner - Ankarada Epson Yazıcı Servisi